Stypendia sportowe przyznane

Najlepsi sportowcy – uczniowie ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Głuchołazy zostali nagrodzeni.
W środę, 10 lutego, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Głuchołazach odbyło się oficjalne odczytanie wyróżnionych i nagrodzonych sportowców.
Spotkanie ze względu na pandemię nie miało formy tradycyjnej Gali Sportu i odbyło się bez udziału sportowców, rodziców, nauczycieli oraz kadry trenerskiej.
Jednak jego charakter był oficjalny i uroczysty.
Aż 17 uczniów naszej szkoły otrzymało to zaszczytne wyróżnienie.

"Razem na Święta"

Właśnie dotarło do nas podziękowanie z MEN za udział w ogólnopolskiej akcji „Razem na Święta”. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się wśród 12 tys. szkół. Dziękujemy szczególnie rodzicom, bo bez nich nie dalibyśmy rady.

20 listopada Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Nikt nie może być dyskryminowany.
Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności
bez względu na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka,
wyznania, poglądów politycznych i innych, narodowości,
pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia
lub jakiegokolwiek innego stanu. O tym należy pamiętać każdego dnia.

Wspólne śpiewanie hymnu

W tym roku nasi uczniowie wzięli udział we wspólnym odśpiewaniu hymnu online. Za udział w akcji otrzymaliśmy podziękowanie.

Dzień Odzyskania Niepodległości.

Nasi uczniowie godnie uczcili Dzień Odzyskania Niepodległości. Mimo zdalnego nauczania wspólnie zaśpiewali hymn, brali udział w patriotycznych lekcjach, razem z rodzicami wykonali piękne kotyliony i flagi.

Ogólnopolski dzień Pięknego Czytania

Nasi uczniowie uczcili Dzień Ogólnopolskiego Czytania. Czytali w klasie, na boisku i nie tylko…

Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów

Dzisiaj nasi najmłodsi uczniowie złożyli uroczystą przysięgę i zostali pasowani na uczniów.

Inauguracja nowego roku szkolnego

1 września uroczyście przyjęliśmy do naszej społeczności szkolnej nowych uczniów. Pierwszoklasiści i ich rodzice obejrzeli program artystyczny poświęcony 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej, a następnie złożyli uroczyste ślubowanie. Życzymy powodzenia!

Wizyta przedszkolaków

27 i 28 lutego naszą szkołę odwiedziły grupy sześciolatków z głucholaskich przedszkoli. Nasze panie edukacji wczesnoszkolnej, przy mocnym wsparciu swoich uczniów, przygotowały dla gości ciekawe zajęcia. Były zabawy słowami, matematyczne, logiczne, techniczne i plastyczne. Wszystko obracało się wokół bajki „Czerwony Kapturek”. Wszyscy doskonale się bawili.

Nasi Stypendyści

5 lutego 2020 rok na deskach Sali Widowiskowej Centrum Kultury im. KOU w Głuchołazach liczne grono naszych uczniów otrzymało stypendia sportowe Burmistrza Głuchołaz za wybitne i bardzo dobre wyniki sportowe osiągnięte w 2019 roku.

W ciemny wieczór dawno temu...

W ciemny wieczór, dawno temu…
Dzisiaj w CK mogliśmy obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów klas 2a i 3a oraz Marysię, Karolinę, Olę, Martynę i Natalię pod kierunkiem pań Agnieszki Szenawy i Jolanty Midor. Był to spektakl pełen magii, wzruszeń i humoru. Odbył się dla głuchołaskich przedszkolaków, uczniów PSP 3 i Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego.

Uroczyste podsumowanie sezonu kolarsko – turystycznego w KTK KTUKOL

W piątek gościliśmy w naszej szkole władze miasta, członków klubu KTUKOL, sponsorów, młodzież szkolną, nauczycieli i wielu pasjonatów turystyki, którzy wzięli udziała w uroczystym podsumowaniu sezonu kolarsko – turystycznego KTK KTUKOL. Wręczono wiele odznak i wyróżnień. Wśród wyróżnionych byli uczniowie naszej szkoły. Dzieci z klas 1a
i 1b otrzymali odznaki „Siedmiomilowe Buty” stopnia srebrnego, a klasa 3a – stopnia złotego. Klasy te realizowały opracowaną przez Jolantę Midor innowację pedagogiczną. Pani Dyrektor Jolanta Błaszczyk otrzymała Podziękowanie za wspieranie działalności Klubu , a szkoła została uhonorowana Medalem Wolontariusza. Wśród nagrodzonych była rodzina państwa Sojków i Aleksandra Brych. Czas umilały występy artystyczne uczniów naszej szkoły: Marysi Popyk, Karoliny Kani, klasy 3a i klas pierwszych z PSP 2. Dziękujemy panu Eligiuszowi Jędrysek i członkom Klubu za całoroczną współpracę i wsparcie.

Kiermasz bożonarodzeniowy

W czwartek w naszej szkole odbył się drugi już kiermasz bożonarodzeniowy. Inicjatorem i koordynatorem imprezy była Rada Rodziców. Licznie zebranych gości powitała nasza pani Dyrektor Jolanta Błaszczyk. W atmosferę świąt wprowadził wszystkich „Taniec aniołów”, w wykonaniu dziewczynek z klas 2 oraz pastorałki zaśpiewane przez Marysię Popyk i Karolinę Kanię z towarzyszeniem klasy 3a. Mogliśmy posłuchać kolęd w wykonaniu chóru Capricolium pod dyrekcją Adama Dziurowskiego. Po tak pięknym i nastrojowym wprowadzeniu w atmosferę świąt można było kupić ręcznie wykonane ozdoby lub degustować domowe wypieki. Czego tam nie był? Anioły, stroiki, krasnale, bombki dziergane, choinki i świeczniki ręcznie wycinane to tylko kilka przykładów.
Dziękujemy naszym kochanym rodzicom, uczniom i nauczycielom za tak wielkie zaangażowanie!

Dzień radości i obdarowywania - nasze szkolne mikołajki

6 grudnia w naszej szkole był dniem niezwykłym, pełnym radości, uśmiechu i obdarowywania się nie tylko prezentami, ale najdrobniejszymi gestami sympatii. Wszyscy uczniowie i nauczyciele stawili się rano ubrani na czerwono. Po szkole wędrował Mikołaj ze swoją świtą, rozdając słodkie upominki. Wychowawcy przygotowali dla swoich podopiecznych mikołajkowe niespodzianki. Tematem głównym lekcji był Mikołaj.
Najmłodsi uczniowie zostali zaproszeni do CK na film „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Szkoda, że kolejne mikołajki dopiero za rok!

#szlachetnapaczka WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI
Prezenty dotarły do adresata. Dostaliśmy takie podziękowanie. To my dziękujemy, że mogliśmy podzielić się z innymi.

Lekcja samorządności klasy 5a

W czwartek, 5 grudnia br., klasa V a z panią dyrektor Jolantą Błaszczyk, wychowawczynią panią Eweliną Kobzą oraz panią Barbara Marcinkowską wzięła udział w lekcji samorządności w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu. Uczniowie i nauczyciele odgrywali role posłów województwa opolskiego, którzy w głosowaniu wybrali prezydium sejmiku. Trzech uczniów wcieliło się w rolę członków Zarządu Województwa. Dyskusja nad proponowaną „uchwałą” była bardzo burzliwa. Nasi uczniowie zostali pochwaleni przez prowadzących zajęcia za dużą aktywność i pomysłowość. Tego rodzaju lekcję polecamy wszystkim klasom!

Próbny alarm ewakuacyjny

Dzisiaj odbył się próbny alarm ewakuacyjny szkoły. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i wręcz wzorowo. Nad poprawnym przebiegiem akcji czuwali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej.

Podziękowanie z Ministerstwa Edukacji Narodowej

Miło nam poinformować, że w piątek z MEN otrzymaliśmy podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła pamięta”.

"Szkoła do hymnu" - podziękowanie

Dzisiaj otrzymaliśmy podziękowanie w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego za włączenie się do akcji MEN „Szkoła do hymnu”. W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Cieszymy się, że mogliśmy być w tej grupie.

Święto Pluszowego Misia

Jak co roku, 25 listopada przypada kolejna rocznica obchodów Dnia Pluszowego Misia, którą świętowali także uczniowie naszej szkoły.
W poniedziałek każdy uczeń z uśmiechem na twarzy przekraczał próg szkoły, dzierżąc w ręce ulubionego pluszaka, który umilał wszystkie lekcje. Uczniowie z klas młodszych spotkali się w sali gimnastycznej, aby wspólnie świętować dzień misia. Były mega puzzle, wyścigi z misiami i pląsy przy muzyce, a w klasach misiowe kodowanie. Dzień ten był radosny i kolorowy.

XXVI Konkurs Recytatorski- 5 nagród i 1 wyróżnienie

Dzisiaj w CK odbyło się uroczyste podsumowanie XXVI Konkursu Recytatorskiego „Poezja jesienią”. Najpierw oglądnęliśmy przepiękne widowisko taneczne w wykonaniu grup reprezentujących Studio Artystyczne „Tęczowy Motyl”. W grupach tych występuje liczna grupa uczniów uczęszczających do naszej szkoły. W nostalgiczny nastrój wprowadził nas występ wokalny dziewcząt ze Studia Piosenki CK. Jedną z nich była Ola – uczennica klasy 7. Po tak pięknym wprowadzeniu przewodnicząca jury ogłosiła wyniki konkursu. Aż 6 recytatorów z naszej szkoły zostało nagrodzonych.
Nagrodę otrzymali: Dawid Baran (instruktor J. Midor),
Maria Popyk (instruktor B. Puzia),
Antoni Sojka (Instruktor J. Midor),
Aleksandra Bukowiec (instruktor B. Puzia),
Kacper Tomaszewski (instruktor P. Prochot-Sojka).
Wyróżnienie otrzymał: Marcel Wiktorski (instruktor A. Zając).

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to niezwykły dzień, pełen radości, gestów i miłych słów, przekazywanych sobie przez pocztę życzliwości. Szkołę zdominował kolor żółty – kolor życzliwości i radości. Całą imprezę zorganizował samorząd uczniowski.

Występy cyrkowe w szkole

Dzisiaj do naszej szkoły zagościł cyrk z Ukrainy. Dzieci mogły podziwiać „taniec gołębi”, popisy iluzjonistyczne i akrobatyczne. Do łez doprowadzał wszystkich clown i jego dowcipy. Najwięcej emocji wzbudził jednak pyton. Chętne dzieci mogły dotknąć jego alabastrowej skóry, a nawet potrzymać go na rękach. Okazało się, że nasi uczniowie są bardzo sprawni i doskonale radzili sobie asystując artystom cyrkowym. Wszyscy doskonale się bawili.

III Wypominki Listopadowe

U progu jesiennej nocy odbyły się kolejne Listopadowe Wypominki organizowane przez naszą szkołę. W 80 – tą rocznicę wybuchu II wojny światowej wspominaliśmy wszystkich tych, którzy walczyli i ginęli za Polskę. W piosence, poezji i prozie próbowaliśmy oddać atmosferę tamtych lat. Na scenie Centrum Kultury wystąpili: Małgorzata Tomaszewska, Małgorzata Jurczyk, Ewelina Kobza, Janina Hładka, Jolanta Midor, Alicja Krzan, Anna Zając, Patrycja Prochot-Sojka, Tomasz Henciński, Grzegorz Rudecki, Oliwia Brzozowska, Antek Sojka, Michał Zapała, Kacper Borkowski, Stanisław Gawlik, Joanna Franas, Martyna Skalna, Magdalena Janus, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Szeremeta, Maja Skowrońska. Scenografię przygotowały Danuta Wójcik i Agnieszka Rudecka. Opiekę artystyczną sprawowała Patrycja Prochot-Sojka. Po zakończonych Wypominkach odbył się piękny koncert Marcina „Puzon” Sawicz. Zdjęcia autorstwa Anny Prociak.

Szkoła do hymnu

🇵🇱🇵🇱W piątkowe przedpołudnie – dokładnie o 11:11 wszyscy uczniowie i nauczyciele zebrali się na sali gimnastycznej, aby wspólnie uczcić 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości poprzez odśpiewanie czterech zwrotek hymnu narodowego. 🇵🇱🇵🇱

Uroczystości pod Pomnikiem

Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w miejskich obchodach 101. rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Trzecie Wypominki Listopadowe już za nami

Trzecie Wypominki Listopadowe już za nami. Atmosfera podczas spektaklu była niesamowita. Dziękujemy aktorom, publiczności i wszystkim osobom zaangażowanym w realizację spektaklu za te cudowne i wzruszające chwile.

Marysia wyśpiewała pierwsze miejsce

W dniach 5-6.11 w Nysie odbył się XX Festiwal Pieśni Polskiej Niepodległej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3b Maria Popyk. Swoim występem zachwyciła jury i pieśnią „Niepodległość – trudne słowo” wyśpiewała PIERWSZE miejsce. Gratulujemy Marysi, instruktorce pani Miriam Szlempo i rodzicom!

Bijemy rekord w Pierwszej Pomocy

16.10 wspólnie z WOŚP i całą Polską próbowaliśmy pobić rekord w udzielaniu pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W auli zebrali się wszyscy uczniowie klas I-III z wychowawczyniami i dyrekcją szkoły.  Punktualnie o 12.00 pani Dyrektor dała hasło do rozpoczęcia. Pracowaliśmy na 3 fantomach, a pierwszej pomocy udzielało 98 osób. Resuscytacje prowadziły panie: Jolanta Midor – koordynator akcji oraz Agnieszka Szenawa i Agnieszka Rudecka. Wspierały je panie Anna Zając, Alicja Krzan i Barbara Marcinkowska.

Właśnie dotarły do nas podziękowania za udział w akcji bicia rekordu. To była dla nas ogromna przyjemność być razem z 144 867 uczestnikami z całej Polski. Dziękujemy!

Wielkie święto pierwszoklasistów i nauczycieli

14.10 nasi najmłodsi uczniowie zostali przyjęci do braci uczniowskiej . O piękną oprawę tego święta zadbali nasi nauczyciele, dyrekcja i rodzice. Same dzieci udowodniły, że są godne nosić miano uczniów naszej szkoły. Egzamin przygotowany przez swoich starszych kolegów zdali śpiewająco, a prezentem od nich była piosenka „Szkoła-nasza kochana szkoła”, kuferki oraz słodkie plecaczki. Pierwszoklasiści wykonali też piękne portrety swoich pań.

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
Od samego rana, na lekcjach matematyki, w klasach IV-VIII odbywały się eliminacje do grupy eksperckiej. Wyłoniono 11 najlepszych znawców tabliczki mnożenia z klas V, VII i VIII, którzy udali się na ulice Głuchołaz, aby przeegzaminować mieszkańców miasta. Na koniec nasi eksperci udali się do LO na spotkanie z panią wiceminister MEN Iwoną Michałek oraz panią dyrektor szkoły Iwoną Jakóbczak. Pani dyrektor okazała się super ekspertem w dziedzinie znajomości tabliczki mnożenia. Nasi uczniowie przeprowadzili również bardzo ciekawą lekcję z młodzieżą LO i w drodze teleturnieju „1 z 10” wyłonili 3 ekspertów.
Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia nie tylko wywołały ogromne emocje wśród uczniów i nauczycieli, ale również przyczyniły się do doskonalenia umiejętności pamięciowego liczenia. Koordynatorem obchodów była Ewelina Kobza, a wspierały ją nauczycielki: matematyki – Małgosia Hadała oraz edukacji wczesnoszkolnej – Jolanta Midor i Anna Zając.

Kolejny Rajd Babie Lato w Górach Opawskich zaliczony!

Byliśmy, zobaczyliśmy i zdobyliśmy…
Jesienna słota nie przeszkodziła naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom w świetnej zabawie podczas Rajdu Babie Lato. Pogoda choć trudna, nie zmyła z naszych twarzy uśmiechu i chęci do wspaniałej wyprawy

Dzień Chłopaka

W naszej szkole dziewczynki stanęły na wysokości zadania i o Dniu Chłopaka nie zapomniały. We wszystkich klasach były życzenia, prezenty, słodycze, a nawet pizza. Chłopcy na pewno długo nie zapomną tego dnia.

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW (27.09.2019)

W piątek, 27 września br. obchodziliśmy Europejski Dzień Języków.
W bogatym programie artystycznym zaprezentowali się uczniowie klas: drugich, piątych, szóstych, siódmych i ósmej. Obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy bajkę o Jasiu i Małgosi po niemiecku i angielsku, Kacper Tomaszewski recytował niemiecką wersję „Lokomotywy”, a Pola Nastasowska z klasy II – wiersz o kotku po francusku. Poza tym była zabawa (rewelacyjny występ grupy uczniów z klasy II a) i czytanie tekstów w języku niemieckim przez Alexa Singha z kl.VI b . Imprezę zorganizowała germanistka pani Magdalena Kubowicz przy dużym wsparciu anglistki pani Ewy Śmietanki. Podziękowania należą się również romanistce pani Jolancie Chramędze – Wójcik.
Wspaniałe dekoracje to dzieło plastyczki pani Anny Rybotyckiej. Pamiętajcie: języków koniecznie należy się uczyć!

Rozpoczęliśmy nowe projekty, szkolenia i aktywizujące zajęcia w klasach 1-3 /13.09.2019/

Innowacja pedagogiczna  „Widzę, myślę, czuję i rozumiem czyli elementy treningu uważności dla najmłodszych”

Nasz szkolny ogródek

Czytam z Klasą. Lekturki spod chmurki w ramach NPRC

Mali Odkrywcy i Dni Odkrywców

Uczymy Dzieci Programować

Ogólnopolski Program Sztuczna Inteligencja

WITAJ SZKOŁO!!! /03.09.2019/

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie i rodzice przybyli tak licznie, że w części oficjalnej mogły wziąć udział tylko klasy I-V, klasy VI-VIII udały się do sal lekcyjnych. Zebranych powitała pani Dyrektor. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszoklasistów i ich rodziców. Dziewczęta z klasy VII zaprezentowały „trudną lekcję historii” o wybuchu II wojny światowej, przygotowaną pod kierunkiem pań Jolanty Wójcik i Małgorzaty Hadały. Pierwszoklasiści złożyli swoje pierwsze ślubowanie. Dziękujemy szczególnie rodzicom, że w tym uroczystym dniu byli razem z nami.

UWAGA RODZICE KLAS VII i VIII !

W dniu 26.08.2019 (poniedziałek) odbędzie się zebranie dla rodziców wymienionych klas.
klasa VII- godzina 18.00
klas VIII- godzina 19.00 

Bardzo prosimy o przybycie. 

PODSUMOWANIE UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM PROGRAMIE EDUKACYJNYM

Certyfikat uczestnictwa w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Twoje dane – Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli”. Organizatorem projektu był UODO. Dzięki całorocznej pracy i realizacji zadań znacząco podniosła się wiedza naszych uczniów o zasadach ochrony swoich danych osobowych i zagrożeniach jakie płyną z Internetu.

PODSUMOWANIE PROJEKTU "JESTEM MAŁY OPOLANIN" 

Uczniowie klas najmłodszych uczestniczyli 17.06 w zajęciach artystycznych i grze terenowej podsumowujących całoroczny projekt MDK Opole. Finałem była  GRA MIEJSKA.
Przez ponad godzinę uczniowie pod okiem swoich pań wędrowali  po Opolu i wypełniali różne zadania. Musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale także spostrzegawczością i sprytem. Ich  wysiłek zaowocował II miejscem. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do domu. Uczniowie klas I-III bardzo serdecznie dziękują instruktorom MDK za prowadzenie warsztatów wspólną  zabawę. Szczególne podziękowania dla pań Małgosi i Marty.

Sukces Zofii w XXIV Wojewódzkim Finale Konkursu Krajoznawczego PTTK

   Dnia 17 czerwca 2019 roku uczennicy klasy V – Zofii Ptak została wręczona nagroda w sali „Orła Białego” Urzędy Marszałkowskiego za zajęcie III miejsca w XXIV Wojewódzkim Finale Konkursu Krajoznawczego PTTK „Poznajemy Ojcowiznę”. Celem konkursu jest propagowanie walorów naszego regionu. Nagrody zostały wręczone w imieniu Marszałka Województwa – Andrzeja Buły. Fundatorem nagród jest Samorząd Województwa Opolskiego. Opiekunem Zofii była p. Dorota Golanowska – Ptak.

Podziękowania

 

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy nie szczędząc sił, czasu i środków pomagali przy organizacji i przeprowadzeniu (13 czerwca br.) dwóch imprez: nadaniu PSP3 imienia Kawalerów Orderu Uśmiech oraz związanego z nim festynu. Dziękujemy także wszystkim, którzy przybyli tego dnia na nasze święto i dobrze się bawili.

Fotorelacja z nadania imienia szkole oraz festynu 13.06.2019

Nasz udział w odsłonięciu tablicy Kawalera Orderu Uśmiech pani Doroty Zawadzkiej

INNOWATOR POMOCY PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ 
Miło nam poinformować, że nasza nauczycielka pani Jolanta Midor otrzymała dzisiaj certyfikat Innowatora pomocy psychologiczno-pedagogicznej z wykorzystaniem Metody Ortofraffiti. Przez cały rok realizowała innowację pedagogiczną pt. „Kluby Ortograffiti”. GRATULUJEMY!
 

WIELKI SUKCES NASZEGO UCZNIA - Twoje dane - Twoja sprawa.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IV Aleksy Gondek podopieczny pani Ani Rybotyckiej otrzymał wyróżnienie w konkursie „(NIE)bezpieczne dane osobowe”, zorganizowanym przez Urząd Ochrony Danych Osobowych w ramach IX edycji Programu „Twoje dane- Twoja sprawa”. Nasza szkoła przez cały rok realizowała zadania projektowe, a podsumowaniem był właśnie konkurs dla uczniów. Zgłosiliśmy kilkanaście prac plastycznych i opowiadań. Koordynatorem całego projektu była pani Jolanta Midor. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się 11.06.2019 w Warszawie w MEN. GRATULUJEMY!

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

 

Liczne grono uczniów z klas II – VIII i III gimnazjum wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Wyróżnienie otrzymał Łukasz Tarchała uczeń klasy drugiej, podopieczny Jolanty Midor. Świetnie poradzili sobie również: 
w kategorii Maluch – Małczyk Malwina i Nastasowski Kajetan,
w kategorii Beniamin – Turska Lena, Stajak Maja i Tarchała Patrycja,
w kategorii Kadet – Dąbrowska Wiktoria i Pietrzykowski Tomasz,
w kategorii Junior – Jurczyk Klaudia.
GRATULUJEMY!

TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY - zawody powiatowe

  1.06.2019r. odbyły się zawody na Stadionie Miejskim w Głuchołazach. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: dziewcząt i chłopców.

Skład drużyny: Joanna Brych, Mikołaj Bukała, Marta Dąbrowska-Hapek, Hanna Dziedzic, Dawid Kowalczyk, Aleksandra Iżycka, Artur Malasiewicz, Malwina Małczyk, Kajetan Nastasowski.

Obie drużyny zajęły VI miejsce. Gratulujemy!!!