Dzień Ziemi po angielsku

Dzień Ziemi na języku angielskim, czyli nauka poprzez zabawę.Uczniowie klasy 4a/b pod kierunkiem pani Ewy Śmietanki „segregowali smieci”,oraz wykonali pracę plastyczną projektując własny T-shirt promujący ochronę Ziemi , grali w eko- memory, wszystkie akcesoria do zabawy oczywiście w języku angielskim.

Solidarni z Ukrainą

Dzisiaj nasi uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wykonali pawie w barwach flagi ukraińskiej. W taki sposób chcieli wyrazić swoją solidarność ze swoimi kolegami z Ukrainy.

Królewska gra w świetlicy

Dzisiaj do naszej świetlicy zagościła królewska gra – szachy. Uczniowie poznawali szachownicę i zasady notacji, a bardziej wtajemniczeni rozgrywali swoje partie.

Z życia naszej świetlicy

W naszej świetlicy uczniowie uczą się, grają, świętują, rysują i malują, poznają świat, tworzą, kreują i nigdy się nie nudzą. Jest to miejsce, gdzie miło spędzają czas.

Przygotowania do Walentynek

W świetlicy szkolnej tydzień pod hasłem ” Walentynki. O miłości i przyjaźni ” upłynął w atmosferze pełnej ciepła i miłości. Uczniowie z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem okazywali swoje uczucia poprzez wykonywanie pięknych kartek walentynkowych z życzeniami.

Święta w świetlicy

W dzień św. Mikołaja uczniowie ubierali choinkę w świetlicy szkolnej. Wykonali ozdoby: łańcuch, koszyczki, aniołki, gwiazdy. Chociaż za oknem nie ma jeszcze śniegu, to w naszej świetlicy zapanował bożonarodzeniowy nastrój.
Jest to czas wyjątkowy. Choinka wygląda prześlicznie, a w sali od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo.
Życzymy wszystkim wesołych świąt!

Mamy nową świetlicę

Od 1.09. 2019r. uczniowie naszej szkoły korzystają z nowej świetlicy. Mamy do dyspozycji duże, jasne pomieszczenie, pięknie umeblowane i wyposażone w różne pomoce dydaktyczne, w tym komputery, telewizor i sprzęt muzyczny. Uczniowie przebywający w świetlicy miło spędzają czas, grając w gry planszowe, piłkarzyki i układając puzzle. Są też kolorowanki, książki dla dzieci, czasopisma, komiksy, klocki lego i wiele innych pomocy. Wszyscy w spokoju mogą odrabiać zadanie domowe i przygotowywać się do lekcji.

Święta w świetlicy