Święta w świetlicy

W dzień św. Mikołaja uczniowie ubierali choinkę w świetlicy szkolnej. Wykonali ozdoby: łańcuch, koszyczki, aniołki, gwiazdy. Chociaż za oknem nie ma jeszcze śniegu, to w naszej świetlicy zapanował bożonarodzeniowy nastrój.
Jest to czas wyjątkowy. Choinka wygląda prześlicznie, a w sali od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo.
Życzymy wszystkim wesołych świąt!

Mamy nową świetlicę

Od 1.09. 2019r. uczniowie naszej szkoły korzystają z nowej świetlicy. Mamy do dyspozycji duże, jasne pomieszczenie, pięknie umeblowane i wyposażone w różne pomoce dydaktyczne, w tym komputery, telewizor i sprzęt muzyczny. Uczniowie przebywający w świetlicy miło spędzają czas, grając w gry planszowe, piłkarzyki i układając puzzle. Są też kolorowanki, książki dla dzieci, czasopisma, komiksy, klocki lego i wiele innych pomocy. Wszyscy w spokoju mogą odrabiać zadanie domowe i przygotowywać się do lekcji.

Święta w świetlicy