NOWY PLAN LEKCJII
Dzisiaj mikołajki

Dzisiaj każdy, choć na chwilę, powinien poczuć się dzieckiem. Zakochanym dużo miłości. Dzieciom samych słodkości. Samotnym kogoś bliskiego. Dorosłym życia spokojnego. By każdy się codziennie uśmiechał i był życzliwy dla każdego.

CUDOWNYCH MIKOŁAJEK!!!

Dzień Edukacji Narodowej

14 października to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. W tym dniu odbędzie się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów.

wniosek o przyznanie stypendium szkolnego

Opublikowano: 22.08.2021

Udostępniamy Rodzicom i Opiekunom dzieci wniosek o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2021/2022, katalog wydatków oraz wzór oświadczenia.

Nauczanie zdalne

Drodzy rodzice

Od 29.10.2020 roku wszystkie lekcje dla klas 4-8 prowadzone są online na platformie Google G Suite (na ubiegłorocznych kontach wygenerowanych dla uczniów).

Wszelkie informacje dotyczące nauki zdalnej oraz funkcjonowania szkoły w tym czasie przekazywane są przez dziennik elektroniczny Librus oraz pojawiają się na Fanpage szkoły na Facebooku.

REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH
Przywrócenie zajęć opiekuńczo-wychowawcze i konsultacji