Nauczanie zdalne

Drodzy rodzice

Od 29.10.2020 roku wszystkie lekcje dla klas 4-8 prowadzone są online na platformie Google G Suite (na ubiegłorocznych kontach wygenerowanych dla uczniów).

Wszelkie informacje dotyczące nauki zdalnej oraz funkcjonowania szkoły w tym czasie przekazywane są przez dziennik elektroniczny Librus oraz pojawiają się na Fanpage szkoły na Facebooku.

SPOTKANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW PRZYSZŁYCH KLAS PIERWSZYC
Drodzy Rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych!
W dniu 16.06.2020 r. (wtorek) o godzinie 18.00 w auli PSP3 odbędzie się zebranie z dyrekcją i wychowawcami klas pierwszych.
Serdecznie zapraszamy!
Przywrócenie zajęć opiekuńczo-wychowawcze i konsultacji

PUBLIKACJA: 14 MAJ

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach informuje, że w związku z możliwością uruchomienia placówki należy dostarczyć Oświadczenie Rodziców, które będzie wolą przyprowadzenia dziecka do szkoły. Oświadczenie dołączam ale można będzie je również odebrać ze szkoły lub pobrać ze strony internetowej. Termin składania Oświadczeń jest od 15 maja 2020 r. do 19 maja 2020 r. drogą elektroniczną na adres psp3glucholazy@gmail.com lub w wersji papierowej w szkole w dni robocze od 09:00 do 14:00. Dołączam również Procedurę bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach. Proszę się z nią zapoznać zanim Państwo podpiszecie Oświadczenie.

Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Błaszczyk

Nauczanie zdalne

Kochani rodzice i uczniowie!
Do 24 maja, prowadzimy nauczanie zdalne.  Prosimy, by każdego dnia poświęcić czas na naukę, doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiadomości. Pamiętajcie również o odpoczynku, śnie i ruchu.
My, nauczyciele staramy się, spotykać w Wami on-line, przekazujemy materiały i sprawdzamy Wasze prace. Korzystamy przede wszystkim z portali LIBRUS i G-Suit.

9-14 IV - wiosenna przerwa swiąteczna

Wiosenna przerwa świąteczna potrwa od 9 do 14 kwietnia.

Zgodnie z decyzją Premiera od 15 do 24 kwietnia br. prowadzone będzie nauczanie zdalne.

Organizacja zajęć do 10 kwietnia

Szkoły pozostaną zamknięte do 24 kwietnia br. Od 25 marca prowadzone są zajęcia zdalne z wykorzystaniem e-dziennika, komunikatorów, narzędzi MS Office oraz Google G-Suit.

UWAGA - DECYZJA RZĄDU RP

W związku z decyzją rządu o zamknięciu szkół i uczelni informujemy, że w dniach 12 – 13.03.2020 (czwartek i piątek) w naszej szkole zorganizowane są tylko i wyłącznie zajęcia opiekuńcze dla dzieci, które nie mają zapewnionej opieki domowej.

Od poniedziałku 16.03.2020 do środy 25.03.2020 szkoła jest zamknięta, nie będzie żadnych zajęć dla uczniów. Prosimy, aby uczniowie przez ten czas pozostali w domach. Wszystkie konieczne informacje będą umieszczane na bieżąco na fanpage oraz na stronie szkoły.