Kochani rodzice i uczniowie!
Przypominamy, że to nie są ferie. Prosimy, poświęćcie ten czas na naukę, doskonalenie swoich umiejętności i wiadomości.
My, nauczyciele staramy się, już od czwartku, Wam w tym pomóc. Wysyłamy SMS-y i e-maile z zadaniami do realizacji, umieszczamy ćwiczenia na portalu LIBRUS.

UWAGA! Rodzicie i uczniowie nie mogą podpinać swoich dysków sieciowych w Librusie. Uczniowie mogą / powinni przesyłać prace na adres wskazany przez nauczyciela. Przesłana przez pomyłkę instrukcja podpinania dysków kierowana była do nauczycieli.

UWAGA!

   W związku z decyzją rządu o zamknięciu szkół i uczelni informujemy, że w dniach 12 – 13.03.2020 (czwartek i piątek) w naszej szkole zorganizowane są tylko i wyłącznie zajęcia opiekuńcze dla dzieci, które nie mają zapewnionej opieki domowej. W tych dniach świetlica będzie czynna od godz. 6 do godz. 16.

   Od poniedziałku 16.03.2020 do środy 25.03.2020 szkoła jest zamknięta, nie będzie żadnych zajęć dla uczniów. Prosimy, aby uczniowie przez ten czas pozostali w domach. Wszystkie konieczne informacje będą umieszczane na bieżąco na fanpage oraz na stronie szkoły.

W poniedziałek 24 lutego 2020 roku obowiązuje nowy plan lekcji. Szczegóły w zakładce PLAN LEKCJI

Zebrania rodziców 30.01.2020

opublikowano 24.01.2020

30 stycznia br. o godz. 17.00 odbędą się spotkania z rodzicami i opiekunami prawnymi  uczniów wszystkich klas. Rodzice uczniów klas ósmych spotykają się z dyrekcją w auli na parterze.

Konsultacje dla rodziców

Publikacja: 28.11.2019

W dniu 10.12.2019 wtorek od godz. 17.00 do 19.00 odbędą się konsultacje  dla rodziców. Zapraszamy!

JADŁOSPIS

Na prośbę rodziców dodaliśmy w zakładce RODZIC zakładkę Jadłospis. Opis obiadów przekazała nam firma dostarczającą posiłki do naszej szkoły.

We wtorek 10 września br. odbędą się spotkania z rodzicami i opiekunami prawnymi dzieci uczęszczających do naszej szkoły.  Zebrania rozpocznie Pani Dyrektor w auli:

 • klasy I – IV o godz. 16:30,
 • klasy V – VIII o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA - PRZYPOMINAMY!

Zakończenie roku szkolnego 2018/19

Akademie kończące zajęcia dydaktyczne dla klas ósmych i gimnazjalnych rozpoczną się we wtorek (18 VI) o godzinie 18.00, a dla uczniów klas 1- 7 w środę (19 VI) o godzinie 9.00

We wtorek o godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się wręczenie Stypendiów Burmistrza.

Konsultacje - 09 maja

Na miesiąc przed wystawieniem ocen za bieżący rok szkolny (klasyfikacją roczną) zaplanowano konsultacje dla rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży uczęszczającej do naszej szkoły. Zapraszamy 9 maja (w czwartek) w godzinach od 17 do 19.

Wiosenna przerwa świateczna

Wiosenna przerwa świąteczna trwa (dla uczniów) od 18 do 23 kwietnia. Oznacza to, zę dzieci i młodzież wracają do zajęć szkolny w środę 24 kwietnia br.

Udanego wypoczynku i radosnego świętowania.

2 IV - spotkania z rodzicami

We wtorek 2 kwietnia 2019 roku odbędą się spotkania z rodzicami i opiekunami prawnymi naszych uczniów z klas 4 – 8 oraz klas gimnazjalnych. Początek o godzinie 17 w auli.

Od  11 lutego br. obowiązuje nowy plan lekcji i zmianie uległ też rozkład jazdy autobusów

12 lutego - wywiadówka

Na wtorek 12 lutego 2019 roku zaplanowano wywiadówki. Rodziców i opiekunów uczniów wszystkich klas zapraszamy na godzinę 1700.

Dyrekcja szkoły pragnie się spotkać z rodzicami i opiekunami uczniów klas ósmych i gimnazjalnych – gromadzą się oni o 17.00 w auli, w celu zaprezentowania m.in. procedur związanych z egzaminem gimnazjalnym i egzaminem ósmoklasisty. Następnie odbędą się spotkania z wychowawcami klas.

Serdecznie zapraszamy!

W czasie ferii (28.01-08.02 br.) szkoła jest otwarta dla rodziców i petentów od godziny 8 do godziny 12.

Ferie zimowe 28.01-08.02.2019

Rozpoczynają się ferie zimowe, które w naszym województwie potrwają od 28 styczna do 8 lutego 2019 roku. Warto porozmawiać z dziećmi o zasadach bezpiecznego wypoczynku i przypomnieć im zasady postępowania w razie wypadków oraz odświeżyć umiejętność korzystania z numerów alarmowych.

ŻYCZYMY UDANYCH FERII

ZASADY, KTÓRYCH ZAWSZE NALEŻY PAMIĘTAĆ

 • Informuj opiekunów gdzie dokładnie idziesz i o której godzinie wrócisz
 • Nie noś kluczy, komórki, pieniędzy w widocznym miejscu – to może skusić potencjalnego złodzieja
 • Nie rozmawiaj z obcymi osobami i nie ufaj im
 • Przestrzegaj zasad poruszania się po drodze
 • Nikomu nie podawaj swojego adresu zamieszkania, nazwiska, nr telefonu
 • Jeśli ktoś próbuje Cię skrzywdzić, wołaj głośno o pomoc
 • Jeśli ktoś krzywdzi Twojego kolegę, reaguj natychmiast i zawołaj osobę dorosłą

ZASADY POSTĘPOWANIA W RAZIE WYPADKU

ZAŁAMANIE LODU

 • zagrożenie stanowi bardzo niska temperatura wody i otoczenia, zimowy strój oraz trudności z wydostaniem się na powierzchnię lodu; w takim przypadku wzywaj pomocy, połóż się płasko na wodzie, rozłóż szeroko ręce i próbuj wpełznąć na lód. Staraj się poruszać w kierunku brzegu leżąc na lodzie
 • osobie, która znalazła się w wodzie podaj kij lub szalik i szybko wyciągnij ją na powierzchnię (zrób tak, jeśli jesteś silniejszy od tej osoby, jeśli nie – jak najszybciej zawołaj osobę dorosłą)

ODMROŻENIE

 • delikatnie masuj odmrożone miejsca, ogrzewając je stopniowo. Odmrożoną część ciała można ogrzać w ciepłej (nie gorącej) kąpieli
 • przemoczone ubrania należy zdjąć, a ciało wytrzeć do sucha i okryć

ZŁAMANIA

 • nie poruszaj złamaną kończyną
 • nie próbuj jej nastawiać
 • należy unieruchomić dwa sąsiednie stawy, wykorzystując do tego np. kijki narciarskie, kawałek drewna, szalik.

Źródło:  Bezpieczne ferie

Próbny egzamin ósmoklasisty 18-20 XII

W dniach 18, 19 i 20 grudnia br. odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty.   W tych dniach wszystkie klasy (z wyjątkiem ósmej) mają lekcje wg planu.

Klasa ósma przychodzi w tych dniach do szkoły na 7:45 do sali 21. Po egzaminie klasa ósma ma pozostałe lekcje wg. planu.

Konsultacje

W czwartek 13  grudnia br. – na miesiąc przed zakończeniem klasyfikacje za I semestr – odbędą się konsultacje z rodzicami i opiekunami uczniów naszej szkoły. Początek spotkań o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy!

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W CZASIE PRÓBNYCH EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH

W dniach 4, 5 i 6 grudnia br. w godz. od 8:00 do 10:45 odbędą się egzaminy próbne dla gimnazjalistów. Klasy I,II i III mają lekcje według planu, natomiast klasy IV – VIII zaczynają lekcje o godz. 11:00. Godziny odjazdu autobusów po lekcjach pozostają bez zmian.

Zabawa Andrzejkowa

W ostatni czwartek listopada organizowane są w naszej szkole tradycyjne ANDRZEJKI.

Tańce i zabawy zaplanowano na godziny od 16 do 20.00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Zmiana planu lekcji

Od 19 listopada br. obowiązuje  zmodyfikowany plan lekcji. Uczniowie zostali poinformowani o zmianach w poniedziałek (19 XI). Plan klas

Spotkania z rodzicami i opiekunami

W czwartek, 15 listopada br. o godz. 17:00, zapraszamy Państwa na spotkania z wychowawcami klas.

UWAGA! Klasa czwarta będzie miała spotkanie w innym terminie.

Zmiana planu lekcji

Od 6 września br. obowiązywać będzie zmodyfikowany plan lekcji. Uczniowie zostali poinformowani o zmianach w środę (5 września)

Spotkania z rodzicami i opiekunami

We wtorek, 11 września br. o godz. 17:00, zapraszamy Państwa na spotkania z wychowawcami klas, podczas których będzie można odebrać komplety podręczników dla dzieci. Bardzo prosimy o zabranie długopisów.

Na początku pani dyrektor Jolanta Błaszczyk zaprasza rodziców uczniów klas 1 – 8 na spotkanie w sali gimnastycznej na parterze. Rodzice gimnazjalistów spotykają się w klasach.