Konsultacje

W czwartek 13  grudnia br. – na miesiąc przed zakończeniem klasyfikacje za I semestr – odbędą się konsultacje z rodzicami i opiekunami uczniów naszej szkoły. Początek spotkań o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy!

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W CZASIE PRÓBNYCH EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH

W dniach 4, 5 i 6 grudnia br. w godz. od 8:00 do 10:45 odbędą się egzaminy próbne dla gimnazjalistów. Klasy I,II i III mają lekcje według planu, natomiast klasy IV – VIII zaczynają lekcje o godz. 11:00. Godziny odjazdu autobusów po lekcjach pozostają bez zmian.

Zabawa Andrzejkowa

W ostatni czwartek listopada organizowane są w naszej szkole tradycyjne ANDRZEJKI.

Tańce i zabawy zaplanowano na godziny od 16 do 20.00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

Zmiana planu lekcji

Od 19 listopada br. obowiązuje  zmodyfikowany plan lekcji. Uczniowie zostali poinformowani o zmianach w poniedziałek (19 XI). Plan klas

Spotkania z rodzicami i opiekunami

W czwartek, 15 listopada br. o godz. 17:00, zapraszamy Państwa na spotkania z wychowawcami klas.

UWAGA! Klasa czwarta będzie miała spotkanie w innym terminie.

Zmiana planu lekcji

Od 6 września br. obowiązywać będzie zmodyfikowany plan lekcji. Uczniowie zostali poinformowani o zmianach w środę (5 września)

Spotkania z rodzicami i opiekunami

We wtorek, 11 września br. o godz. 17:00, zapraszamy Państwa na spotkania z wychowawcami klas, podczas których będzie można odebrać komplety podręczników dla dzieci. Bardzo prosimy o zabranie długopisów.

Na początku pani dyrektor Jolanta Błaszczyk zaprasza rodziców uczniów klas 1 – 8 na spotkanie w sali gimnastycznej na parterze. Rodzice gimnazjalistów spotykają się w klasach.