Turniej koszykówki 3X3 podczas festynu

Regulamin turnieju do pobrania

w formacie pdf – kliknij ikonkę piłki.

Spotkanie z rodzicami przyszłych pierwszoklasistów
Trójka na 800-lecie Głuchołaz
Konkurs fotograficzny z okazji 800-lecia Głuchołaz
Koncert Solidarni z Ukrainą już za nami

Koncert charytatywny „Solidarni z Ukrainą” już za nami. Towarzyszyło mu wiele emocji. Przeżyliśmy wspólnie z wielu osobami o gorących sercach wspaniałe chwile. Efekty koncerty i zbiórki są niesamowite.  Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA.

Dzięki nagraniu pana Przemysława Miśniakiewicza i pracy naszej nauczycielki mógł powstać ten film. Zapraszamy do obejrzenia na YouTube.

Koncert Solidarni z Ukrainą
Dzień Otwarty za nami - dziękujemy za wspólną zabawę

Wspólnymi siłami i przy ogromnym wsparciu ludzi o wielkich sercach mamy piękny plac zabaw. Prace ziemne sfinansowała Firma Schattdecor, a wykonała je Firma Pana Waldemara Miksy. Pozostałe zabawki, z inicjatywy Pana Burmistrza Głuchołaz, zakupiła Gmina Głuchołazy. Cały sprzęt zainstalował Pan Grzegorz Gunia. Dziękujemy bardzo za wsparcie Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Mariusza Migały oraz Wiceprzewodniczącego Komisji Oświaty i Kultury Pana Daniela Szenawy.🥰

mLegitymacja

Nasza szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja. Uczniowie  szkoły mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji.

https://passport-photo.online/pl/zdjecie-do-mlegitymacji

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kazdepke
Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy jednego z wielu naszych patronów – Kawalera Orderu Uśmiechu – pana Grzegorza Kasdepke.
Spotkanie przebiegło w niezwykle miłej atmosferze. Nasz gość został poddany trudnym próbom. Ze wszystkimi doskonale sobie poradził. Poznaliśmy wiele ciekawych faktów z życia naszego gościa i świetnie się bawiliśmy.
Dziękujemy bardzo serdecznie za niesamowite spotkanie i z niecierpliwością czekamy na następne.

wniosek o przyznanie stypendium szkolnego

Udostępniamy Rodzicom i Opiekunom dzieci wniosek o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2021/2022, katalog wydatków oraz wzór oświadczenia.

wolontariat pracowniczy firmy Schattdecor na rzecz naszej szkoły

                                „Dziecko-to największe dobro”  takie hasło przyświecało pracownikom Schattdecor podczas remontu sali do zajęć specjalistycznych w naszej szkole. W prace zaangażowani byli ludzie o wielkich sercach:  pani Danuta oraz panowie: Adam, Andrzej, Mateusz, Robert, Adrian, Mariusz i Mateusz oraz nasi woźni i nauczycielki. Pomysłodawcą i koordynatorem była pani Alicja.

sukces ósmoklasistów

Miło nam poinformować, że nasi ósmoklasiści świetnie wypadli na tegorocznym egzaminie. Uzyskali wyniki lepsze niż średnia gminy i średnia powiatu.

Najlepsza wśród ósmaków okazała się Lena Kowalska, która w nagrodę otrzymała od dyrekcji nagrodę niespodziankę. 

Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej edukacji.

Laptopy dla naszych nauczycieli

Miło nam poinformować, że dzięki projektowi :
„Op@olskie dla podstawówek- zdalne nauczanie zbliża!” realizowanemu przez Urząd Marszałkowski nauczyciele naszej szkoły otrzymali laptopy do nauki zdalnej.

Odwiedź naszą szkołę razem z Olą i Bratkiem

Pewnego zimowego dnia siedmioletnia Ola postanowiła zwiedzić naszą szkołę. Sprawdź , co zobaczyła.

Stypendia sportowe rozdane

JUŻ JEST - SZYBKI I BEZPIECZNY INTERNET

Miło nam poinformować, że zostały ukończone prace instalacyjne i w szkole już działa szybki i bezpieczny internet w ramach OSE.

Szanowni Rodzice!

Prosimy o codzienne sprawdzanie poczty na koncie na Librus, ponieważ wszystkie ważne informacje od dyrekcji i nauczycieli przesyłane są do Państwa właśnie tą drogą.

Od 9.11.2020 roku (decyzją Premiera RP) zajęcia we wszystkich klasach prowadzone są zdalnie.

Uwaga! Nowe obowiązki!

opublikowano : 10.10.2020

W związku z panującą w kraju sytuacją epidemiczną – decyzją Premiera RP – nałożone zostają nowe obowiązki. Przypominamy, że na terenie PSP3 wszyscy uczniowie i pracownicy przebywający w przestrzeni publicznej np. korytarz zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, przyłbicy itp.
Jednocześnie informujemy, że od 12.10.2020 r. obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia rodziców i interesantów na teren szkoły. W sprawach ważnych proszę kontaktować się przez sekretariat szkolny – telefon 774391832.

UWAGA! Rodzicie i uczniowie nie mogą podpinać swoich dysków sieciowych w Librusie. Uczniowie mogą / powinni przesyłać prace na adres wskazany przez nauczyciela. Przesłana przez pomyłkę instrukcja podpinania dysków kierowana była do nauczycieli.

Z życia szkoły

Najważniejszy dokument szkoły – Statut