Laptopy dla naszych nauczycieli

Miło nam poinformować, że dzięki projektowi :
„Op@olskie dla podstawówek- zdalne nauczanie zbliża!” realizowanemu przez Urząd Marszałkowski nauczyciele naszej szkoły otrzymali laptopy do nauki zdalnej.

Odwiedź naszą szkołę razem z Olą i Bratkiem

Pewnego zimowego dnia siedmioletnia Ola postanowiła zwiedzić naszą szkołę. Sprawdź , co zobaczyła.

Stypendia sportowe rozdane

JUŻ JEST - SZYBKI I BEZPIECZNY INTERNET

Miło nam poinformować, że zostały ukończone prace instalacyjne i w szkole już działa szybki i bezpieczny internet w ramach OSE.

Od 25 stycznia br. obowiązuje nowy plan lekcji

Szanowni Rodzice!

Prosimy o codzienne sprawdzanie poczty na koncie na Librus, ponieważ wszystkie ważne informacje od dyrekcji i nauczycieli przesyłane są do Państwa właśnie tą drogą.

Od 9.11.2020 roku (decyzją Premiera RP) zajęcia we wszystkich klasach prowadzone są zdalnie.

Nauczanie zdalne

Drodzy rodzice

Od 29.10.2020 roku wszystkie lekcje dla klas 4-8 prowadzone są online na platformie Google G Suite (na ubiegłorocznych kontach wygenerowanych dla uczniów).

Wszelkie informacje dotyczące nauki zdalnej oraz funkcjonowania szkoły w tym czasie przekazywane są przez dziennik elektroniczny Librus oraz pojawiają się na Fanpage szkoły na Facebooku.

Uwaga! Nowe obowiązki!

opublikowano : 10.10.2020

W związku z panującą w kraju sytuacją epidemiczną – decyzją Premiera RP – nałożone zostają nowe obowiązki. Przypominamy, że na terenie PSP3 wszyscy uczniowie i pracownicy przebywający w przestrzeni publicznej np. korytarz zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, przyłbicy itp.
Jednocześnie informujemy, że od 12.10.2020 r. obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia rodziców i interesantów na teren szkoły. W sprawach ważnych proszę kontaktować się przez sekretariat szkolny – telefon 774391832.

Zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2020 poz. 1062) funkcję koordynatora dostępności pełni mgr Ewa Janicka

Od poniedziałku 21 września obowiązuje nowy plan lekcji

zebrania rodziców 8 września

Zapraszamy na spotkania z rodzicami i opiekunami prawnymi dzieci we wtorek 8 września br. zorganizowanymi wg porządku:

  • godz. 17.00 klasy: 1a, 1b, 2b, 3a, 3b;
  • godz. 17.30 klasy: 4a, 4b, 5a, 6a, 6b;
  • godz. 18.00 klasy: 2a, 7a, 7b, 8a, 8b.

Dojazdy do szkoły i powroty - plan obowiązuje od 1 IX 2020

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2020/2021

Wydział Oświaty w Głuchołazach udostępnia rodzicom:

  • wniosek o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2020/21;
  • katalog wydatków;
  • wzór oświadczenia. 
24 lipiec 2020
SPOTKANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW PRZYSZŁYCH KLAS PIERWSZYCH
Drodzy Rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych!
W dniu 16.06.2020 r. (wtorek) o godzinie 18.00 w auli PSP3 odbędzie się zebranie z dyrekcją i wychowawcami klas pierwszych.
Serdecznie zapraszamy!
KOMUNIKAT BIBLIOTEKARKI SZKOLNEJ

Bardzo proszę wszystkich Rodziców, aby już przygotowywali do zwrotu książki i podręczniki wypożyczone z biblioteki szkolnej. Zwrotu mogą dokonywać zarówno uczniowie, jak i Rodzice. Czytaj więcej >>

Bardzo proszę, aby wszystkie książki dostarczyć do biblioteki nie później, niż w wyżej wyznaczonych terminach.
Z poważaniem – Barbara Marcinkowska – nauczyciel bibliotekarz

ZASADY I PROCEDURY URUCHOMIENIA SZKOŁY

Szanowni Rodzice

PUBLIKACJA: 14 MAJA

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach informuje, że w związku z możliwością uruchomienia placówki należy dostarczyć Oświadczenie Rodziców, które będzie wolą przyprowadzenia dziecka do szkoły. Oświadczenie dołączam ale można będzie je również odebrać ze szkoły lub pobrać ze strony internetowej. Termin składania Oświadczeń jest od 15 maja 2020 r. do 19 maja 2020 r. drogą elektroniczną na adres psp3glucholazy@gmail.com lub w wersji papierowej w szkole w dni robocze od 09:00 do 14:00. Dołączam również Procedurę bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach. Proszę się z nią zapoznać zanim Państwo podpiszecie Oświadczenie.

Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Błaszczyk

Nauczanie zdalne

Kochani rodzice i uczniowie!
Do 24 maja, prowadzimy nauczanie zdalne.  Prosimy, by każdego dnia poświęcić czas na naukę, doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiadomości. Pamiętajcie również o odpoczynku, śnie i ruchu.
My, nauczyciele staramy się, spotykać w Wami on-line, przekazujemy materiały i sprawdzamy Wasze prace. Korzystamy przede wszystkim z portali LIBRUS i G-Suit.

Kochani rodzice i uczniowie!
Przypominamy, że to nie są ferie. Prosimy, poświęćcie ten czas na naukę, doskonalenie swoich umiejętności i wiadomości.
My, nauczyciele staramy się, już od czwartku, Wam w tym pomóc. Wysyłamy SMS-y i e-maile z zadaniami do realizacji, umieszczamy ćwiczenia na portalu LIBRUS.

 

UWAGA! Rodzicie i uczniowie nie mogą podpinać swoich dysków sieciowych w Librusie. Uczniowie mogą / powinni przesyłać prace na adres wskazany przez nauczyciela. Przesłana przez pomyłkę instrukcja podpinania dysków kierowana była do nauczycieli.

Z życia szkoły
UWAGA - DECYZJA RZĄDU RP

   W związku z decyzją rządu o zamknięciu szkół i uczelni informujemy, że w dniach 12 – 13.03.2020 (czwartek i piątek) w naszej szkole zorganizowane są tylko i wyłącznie zajęcia opiekuńcze dla dzieci, które nie mają zapewnionej opieki domowej.

   Od poniedziałku 16.03.2020 do środy 25.03.2020 szkoła jest zamknięta, nie będzie żadnych zajęć dla uczniów. Prosimy, aby uczniowie przez ten czas pozostali w domach. Wszystkie konieczne informacje będą umieszczane na bieżąco na fanpage oraz na stronie szkoły.

ZAPISY DO PIERWSZYCH KLAS

     Rozpoczął się nabór uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2020 /2021.

     Dokumenty do pobrania na stronie REKRUTACJA

NOWY PLAN LEKCJI

Publikacja 20.02.2020 r.

Od poniedziałku 24 lutego 2020 roku obowiązuje w naszej szkole nowy plan lekcji.  Szczegóły w zakładce PLAN LEKCJI

Rozpoczyna się rekrutacja uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21

Rozpoczyna się nabór uczniów do klas pierwszych na rok szkolny 2020 / 2021. Dokument, który należy złożyć w sekretariacie szkoły

Zebrania rodziców 30.01.2020

opublikowano: 24.01.2020

30 stycznia br. o godz. 17.00 odbędą się spotkania z rodzicami i opiekunami prawnymi uczniów wszystkich klas. Rodzice uczniów klas ósmych spotykają się z dyrekcją w auli na parterze. Serdecznie zapraszamy!

Najważniejszy dokument szkoły – Statut