Informacja dla osób z Ukrainy

Szlakiem złota na piechotę i rowerem

Grupa uczniów naszej szkoły brała udział w międzynarodowym projekcie „Szlakiem złota na piechotę i rowerem”. W ramach realizacji projektu spotkali sie z rówieśnikami z Czech. Była wspólna zabawa, biesiadowanie i rywalizacja na hulajnogach. W wydarzeniu brali udział włodarze przygranicznych miejscowości. Dopisywały dobre humory i pogoda.

Komenda Powiatową Policji w Prudniku zaprasza

Uczniowie klas 1-3 mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowy wydarzeniu zoorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Prudniku. Wszyscy pracownicy placówki włożyli wiele serca i pracy, żeby umilić nam czas, dostarczyli wrażeń i częstowali pysznymi przekąskami. Były dmuchańce, cukrowa wata, popcorn, naleśniki z czekoladą, galaretki, soczki i grochówka. Zwiedziliśmy komendę- dyżurkę, strzelnicę, cele. Obejrzeliśmy pokaz psów policyjnych, były symulatory miasteczka, konkursy z nagrodami, fotobudka i wielka maskotka Policusia

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Rok szkolny 2022/2023, rozpoczął się uroczystą akademią. Podczas akademii pani dyrektor Jolanta Błaszczyk powitała gościa, panią Naczelnik Wydziału Oświaty – Krystynę Kubiszyn. Wspomniano też rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Pani dyrektor ogłosiła, że rok szkolny 2022/23 został rozpoczęty.

Aktualne rozkłady jazdy poniżej:

sukces ósmoklasistów

Miło nam poinformować, że nasi ósmoklasiści świetnie wypadli na tegorocznym egzaminie. Uzyskali wyniki lepsze niż średnia gminy i średnia powiatu. 

Najlepsza wśród ósmaków okazała się Patrycja Tarchała – 93%. 

Serdecznie Wam gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej edukacji.

Aktualności z ubiegłego roku szkolnego

wolontariat pracowniczy firmy Schattdecor na rzecz naszej szkoły

                                „Dziecko-to największe dobro”  takie hasło przyświecało pracownikom Schattdecor podczas remontu sali do zajęć specjalistycznych w naszej szkole. W prace zaangażowani byli ludzie o wielkich sercach:  pani Danuta oraz panowie: Adam, Andrzej, Mateusz, Robert, Adrian, Mariusz i Mateusz oraz nasi woźni i nauczycielki. Pomysłodawcą i koordynatorem była pani Alicja.

Odwiedź naszą szkołę razem z Olą i Bratkiem

Pewnego zimowego dnia siedmioletnia Ola postanowiła zwiedzić naszą szkołę. Sprawdź , co zobaczyła.

JUŻ JEST - SZYBKI I BEZPIECZNY INTERNET

Miło nam poinformować, że zostały ukończone prace instalacyjne i w szkole już działa szybki i bezpieczny internet w ramach OSE.

Szanowni Rodzice!

Prosimy o codzienne sprawdzanie poczty na koncie na Librus, ponieważ wszystkie ważne informacje od dyrekcji i nauczycieli przesyłane są do Państwa właśnie tą drogą.

Od 9.11.2020 roku (decyzją Premiera RP) zajęcia we wszystkich klasach prowadzone są zdalnie.

Uwaga! Nowe obowiązki!

opublikowano : 10.10.2020

W związku z panującą w kraju sytuacją epidemiczną – decyzją Premiera RP – nałożone zostają nowe obowiązki. Przypominamy, że na terenie PSP3 wszyscy uczniowie i pracownicy przebywający w przestrzeni publicznej np. korytarz zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, przyłbicy itp.
Jednocześnie informujemy, że od 12.10.2020 r. obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia rodziców i interesantów na teren szkoły. W sprawach ważnych proszę kontaktować się przez sekretariat szkolny – telefon 774391832.

UWAGA! Rodzicie i uczniowie nie mogą podpinać swoich dysków sieciowych w Librusie. Uczniowie mogą / powinni przesyłać prace na adres wskazany przez nauczyciela. Przesłana przez pomyłkę instrukcja podpinania dysków kierowana była do nauczycieli.

Z życia szkoły

Najważniejszy dokument szkoły – Statut